van Assema baantje

19 april 2024


Tijdens de officiele opening van de banen heeft de nieuwe kidsbaan de naam 'van Assema baantje' gekregen.

Reactie Yvonne van Assema: De familie vindt het een hele eer dat dit baantje naar ons vernoemd is. Hartelijk dank daarvoor!
Het boegbeeld, betreft het vrijwilligerswerk, is mijn schoonzus Tineke die al vanaf haar 18e in het bestuur van het 'oude' en 'nieuwe' HBC zit. Al die jaren (mede)organiseerde zij voor onze club de competities en toernooien. 
Leuk detail is dat het baantje precies op de plek ligt waar ik als kind met veel plezier in de toemalige speeltuin 'Kindervreugd' speelde. De familie van Assema hoopt dat de kinderen van onze club met net zoveel plezier en enthousiasme van het Kidsbaantje gebruik gaan maken. Ook buiten de lesuren kun je naar de baan komen en lekker gaan tennissen met je maatjes of misschien wel met je ouders. WANT TENNIS IS SUPERLEUK!

Tineke, Yvonne en Frans tijdens de verrassende onthulling van het bord

Nieuwscategorieën