HEREN I 17+ HE2/HD3 2e kl Roel Broersen Michel Hopstaken Dave van Hooff Neil van Hooff [A] Kees Nelissen Vincent Westdijk
|
HEREN I 17+ HE4/HD2 3e kl Tim van Gog Jimmy van Kessel [A] Tim Moelker Max Oeberius Kapteijn Sebastiaan vd Werf Kaz Wessel
|
HEREN II 17+ HE4/HD2 3e kl Arno de Block Joost ten Have Youri Hemelaar Jonathan Kenemans [A] Paul Leeuwis Danilo da Silva
|
HEREN III 17+ HE4/HD2 4e kl Jorick Alberga Martijn Höcker Elmer Schoenmaker [A] Shady Shehata Stefan Verhoef
|
HEREN I 35+ HE4/HD2 3e kl Olaf Abma Gérard Kamoen Aik Kramer [A] Tedson Strüwer Paul Visser [R]
|
HD I 50+ HD4 3e kl Ko vd Bijlaard Hans Fonkert Martien Ganzeman Nico Geels Ruud de Groot Frans Heems [R] Jan van Marsbergen [A] Marcel Pennarts Jan Verleun Waling Westra
|
GD I 17+ GD2/DD/HD 2e kl Inez Abels Joyce Farro Eva van Marsbergen Bano Farro Arnold Mettes [A] Piet Hein Stapensea
|
GD II 17+GD2/DD/HD 2e kl Birgit van Greunsven Fabienne Simonetti [A] Suzanne Wilkens Gijs Simonetti Sander Rotteveel Ralph vd Tas
|
GD III 17+ GD2/DD/HD 3e kl Suzanne de Groot Leny Heeremans [A] Ingrid de Vries Martijn Bonkenburg Gerlof Sijtsma Wim Schaaf
|
GD IV 17+ GD2/DD/HD 3e kl Hilda Jekel [A] Monique Knijnenburg Tynke de Winkel Jack van der Burg Dennis Knijnenburg
|
GEMENGD I 17+ 3e kl DE/HE/GD/DD/HD Mariska de Blaauw Melissa Cehic Esther Duijff Eddie Grootes [A] Teddie Klaassen Maxmilliane Heeneman Merijn de Steur Victor Westdijk |
GEMENGD I 35+ 2e kl DE/HE/GD/DD/HD Valeska Blok Ellen Jonker Martina vd Linde Annemarie Roest Mike de Bruin Jurjen Korf [A] Hans vd Linde
|
DD I 17+ 3e kl DD4 Marieke Berghoef Mirjam Bik Anneke Bonkenburg Monique de Bruijn Marjan Kuil Irma Sanders [R] Veronique vd Sande Wendy Stolk [A] |
DD II 17+ 4e kl DD4 Carolien van Bakel Angela vd Bijlaard Gerda Ganzeman[R] Marjo van Opstal Paulien Höcker Liesbeth Pels Lydia Wielkens [A]
|
DD III 17+ 4e kl DD4 Rianne vd Lugt [A] Annegreet Kalteren Muriel Liket Linda Janssens Anja Minnaard Nelleke vd Heuvel Gwen Vanderheyden Adonia Vonk
|
DAMES I 17+ DE2/DD3 2e kl Joëlle Damen Bernice Hertog Cindy Kokkelkoren Jolijn Nikken [A] Roos Pels Sjoera vd Pol
|
DAMES II 17+ DE2/DD3 3e kl Elise van Assema Dagmar Bloeming Anouk Brouwer Malou van Dusschoten Charlotte Moesbergen [R] Jorinde Pels [A] Sacha Witjas |
RESERVES Frans Evers 8-7 Petra Evers 8-8 Bart Griekspoor 8-8 Niek Jimmink 8-8 Evelyn Lautenslager 8-8 Claudia Mascini 8-7 Mario de Mijttenaere 7-7 John Peperkoorn 7-7 Jasper Stouthart 7-7 Bianca Terpstra 8-6 Susanne Vetter 8-7 Tessa vd Zee 8-8
|
|
|
|
Team opstelling zondag |
|
|
Gemengd dubbel I 2e kl GD2/DD/HD René Beliën [R] Agnita Bok Sandra Diependaal Maurice Langeveld [A] Netty Langeveld [R] Peter Lammers Marcel Zedel
|
HEREN Dubbel I 2e kl HD4 Dennis vd Brink [A] Cas Draaisma Sander Hoefs Jurjen Korf [R] Niels vd Tas Dennis Vinken Robert Zandstra
|
DAMES Dubbel I 3e kl DD4 Renée ter Hart [R] Sandra Jairth José Kuhlmann Barbara Mensink [A] Daniëlle Rauwenhoff Cindy Seegers Margriet de Waard |
RESERVES Zondag
|
Team opstelling Jeugd groen zondag |
Team opstelling Jeugd groen zondag |
Frans Evers 8-7 Petra Evers 8-8 Bart Griekspoor 8-8 Claudia Mascini 8-7 John Peperkoorn 7-7 Jasper Stouthart. 7-7 Bianca Terpstra 8-6 Susanne Vetter 8-7
|
GROEN 1 Quinten Kapitein Eli van Praag Luc Raamsdonk Daan Schoonhoven Julien Veenman Syl Wardenaar
|
GROEN 2 Falko van Dijk Tom Govers Lucas Hawley Diederick van Raamsdonk Daan Verheijen
|
Team opstelling Jeugd geel zondag |
Team opstelling Jeugd geel zondag |
Team opstelling Jeugd geel zondag |
JONGENS I t/m 17jr 2e kl Jan van Bruggen Dennis van Haasteren Tobias Knijnenburg Florian Rasch Diederik de Wit Jesper van Zijtveld
|
Junioren I t/m 14 jr 3e kl Olivier Jupijn Anton Karasev Yvar vd Lubben Dean vd Wal Dylan vd Wal |
Junioren II t/m 14 jr 3e kl Bram van Hooijdonk Julliette Jupijn Tibo van Leeuwen Fenna Rasch Tijn Schoonhoven Sophie Stienstra |
Team opstelling dinsdag |
|
|
DAMES Dubbel I 2e kl DD4 Carolien van Bakel Valentine Bellekens Elly Draijer [A] Agnes Kuiper Elly Reijm Lydia Wielkens
|
|
RESERVES Petra Evers 8-8 Claudia Mascini 8-7
|
Team opstelling vrijdag |
|
|
HEREN Dubbel I 50+ 3e kl HD4 Antoon Andela Ed Bras [A] Cees van Eden Rob Faasen Hans Hopstaken [R] Wim vd Meer Pino Mendola
|
DAMES DUBBEL I DD4 Hoofdklasse Anneke van Assema Valentine Bellekens Ingrid Buizer [A] Elly Draijer Elly Reijm Arnoldine Struijf [R]
|
RESERVES Frans Evers 8-7 Petra Evers 8-8 Claudia Mascini 8-7 John Peperkoorn 7-7 Willem Schulte 8-8 |