Terras weer open … maar clubhuis nog dicht!

06 juni 2020


Het terras is vanaf vandaag weer open. Maar het clubhuis blijft  tot zeker 1 juli  dicht. We hebben het terras zodanig opgesteld dat er maximaal 32 mensen op veilige afstand 1,5 meter plaats kunnen nemen. Daarom  mag er aan deze opstelling niets worden veranderd.

DUS NIET EVEN STOELTJE ERBIJ OF TAFELS AANSCHUIVEN

De tennissers die wachten tot hun gereserveerde tennis
tijd aanbreekt of zij die na het tennis nog even na willen praten kunnen dat zittend op het terras doen. Ouders of begeleiders van kinderen met tennisles, kunnen tijdens de tennisles genieten van het spel van de kinderen  op ons zonnige terras. Tossers die even moeten wachten op hun beurt kunnen genietend van de zon op het terras plaatsnemen. Behalve een flesje water is het dus niet toegestaan om zelf eten of  drinken mee te nemen naar het terras. Dat kan onze club namelijk een fikse boete opleveren.

Dit is een eerste stap, we kijken uit naar de opening van ons clubhuis (hopelijk per 1 juli).

Met vriendelijke sportgroeten
Het bestuur

Nieuwscategorieën