Najaarscompetitie 2024 teams en invallers

05 juli 2024


Het speelschema wordt via een nieuwsbrief aan de aanvoerders door de CL verstuurd.

Voor zaterdag vragen: bel CL Marlies op 06-28373118 of Yvonne 06-23731601 
Voor zondag vragen: bel CL Tineke 06-27342176 of Frans Heems (jeugd) 06-46179933
Veel tennis(speel) plezier tijdens de competitie.

De deelnemers aan de najaarscompetitie kunnen hun competitie ook volgen in de KNLTB.Clubapp.  

Ga HIER vanaf begin september naar de wedstrijden en uitslagen van alle teams. 

Vanaf januari 2024 geldt er een nieuw TV HBC competitie protocol       

Alle senioren- en junioren teams en reserves   

Team opstelling zaterdag

HD I  17+  1e klasse 
Roel Broersen 
Dave van Hooff [R]
Neil van Hooff [A]
Kees Nelissen  
Piet Hein Stapensea   
Vincent Westdijk 
Ruud Verhoeven

HEREN I 17+  3e klasse 
Arno de Block
Youri Hemelaar
Guido Jairth
Jonathan Kenemans [A]
Paul Leeuwis


HEREN II 17+ 3e klasse
Jorick Alberga
Martijn Höcker
Elmer Schoenmaker [A]
Shady Shehata
Stefan Verhoef

GEMENGD I 17+ 2e klasse
Inez Abels
Bano Farro
Joyce Farro
Eva van Marsbergen
Arnold Mettes [A]
Sander Rotteveel 


 

GD I 17+ 2e klasse
Dagmar Bloeming
Dennis vd Brink
Jorinde Pels [A]
Fabienne vd Tas
Gijs Simonetti
Victor Westdijk
Sacha Witjas


GD I 35+ ?? klasse
Valesca Blok
Ellen Jonker
Jurjen Korf [A]
Hans vd Linde
Martina vd Linde
Annemarie Roest
Hans Wijnhof

DAMES I 17+ 2e klasse
Joëlle Damen
Esther Duijff
Bernice Hertog
Cindy Kokkelkoren
Eva van Marsbergen
Jolijn Nikken [A]
Sjoera vd Pol

DD I 17+ 3e klasse
Mirjam Bik
Monique de Bruijn
Mieke vd Kruijf
Veronique vd Sande
Bianca Terpstra
Susanne Vetter [A]


DD II 17+ 4e klasse
Annegreet Kalteren
Mariska de Kleijn
Muriël Liket
Rianne vd Lugt [A]
Linda Janssens [R]
Anja Minnaard  
Nelleke vd Heuvel
Gwen Vanderheyden

DD I 35+ ?? klasse
Anneke van Assema [R]
Valentine Bellekens
Ingrid Buizer
Elly Draijer [A]
Leny Heeremans
Agnes Kuiper
Elly Reijm

DD II 35+ ?? klasse
Carolien van Bakel
Gerda Ganzeman
Angela vd Bijlaard [R]
Marjo van Opstal [A]
Paulien Höcker    
Liesbeth Pels
Lydia Wielkens  

HD I 50+ 2e klasse
Olaf Abma
Jaap Bonkenburg [A]
Martijn Bonkenburg [R]
Ron van Gog
Jan van Marsbergen
Nick Schoenmaker
 

RESERVES DAMES
Elise van Assema 7-6
Mariska de Blaauw 7-7
Sandra Diependaal 8-8
Lisa Kerstholt  6-6
Claudia Mascini 8-7
Susanna vd Meer 9-9
Tessa van Zee 8-8

RESERVES HEREN
Robbie de Breuk 8-8
Frans Evers  8-7
Maurice Langeveld 8-7
Jeroen vd Meer 8-7
Nanco Roos  8-8

Team opstelling zondag    

HEREN Dubbel I 2e klasse
Cees Booms
Cas Draaisma
Michael van Engelen
Sander Hoefs
Jeroen vd Meer
John Peperkoorn [R]
Niels vd Tas [A]
Dennis Vinken 
Robert Zandstra 

 

DAMES Dubbel I 3e klasse
Renée ter Hart
Sandra Jairth
José Kuhlmann
Barbara Mensink [A]
Daniëlle Rauwenhoff
Cindy Seegers [R]
Margriet de Waard
DAMES Dubbel II 3e klasse
Kim vd Bogaard
Marieke Jonker [A]
Clementine Klijberg
Charlotte Moesbergen
Eline de Ruig
Indra vd Sande
Nynke Swart
Tessa van Zee
  RESERVES HEREN RESERVES DAMES

 



Frans Evers  8-7
Maurice Langeveld 8-7
Nanco Roos  8-8



Sandra Diependaal 8-8
Rianne vd Lugt. 8-8

Team opstelling dinsdag Reserves dinsdag  
DAMES Dubbel I  2e klasse
Carolien van Bakel
Valentine Bellekens
Elly Draijer [A]
Agnes Kuiper
Elly Reijm
Lydia Wielkens
Claudia Mascini 8-7 








  Team opstelling Jeugd geel en groen zondag  
Geel I jun 13 t/m 17 2e kl
Jan van Bruggen
Dennis van Haasteren
Tobias Knijnenburg
Florian Rasch
Jesper van Zijtveld

Geel I jun 11 t/m 14 2e kl
Anton Karasev
Yvar vd Lubben
Olivier Jupijn
Dean van der Wal
Dylan van der Wal 
Toon Molkenboer

Geel II jun 11 t/m 14 3e kl
Bram van Hooijdonk
Juliette Jupijn
Sophie Stienstra
Tijn Schoonhoven
Fenna Rasch
Tibo van Leeuwen

 

Groen 1
Syl Wardenaar
Eli van Praag
Daan Schoonhoven
Luc Raamsdonk
Julien Veenman
Thiemo Evers

Groen 2
Tom Govers
Daan Verheijen
Diederick van Raamsdonk
Falko van Dijk
Pepijn Schoonhoven
Sjors de Jong
 
     

Nieuwscategorieën