Heemstede Sportief op 31 augustus 2019

04 juli 2019


Kom langs en doe mee bij de promotiestand van T.V. HBC (bij de ING)
Voor de snelste dames- en herenservice is er een cadeaubon van Sport 2000 t.w.v. € 25,-

De winkeliersvereniging Winkelcentrum Heemstede Raadhuisstraat & Binnenweg (WCH) biedt op zaterdag 31 augustus aan  sportverenigingen een podium om zich  de hele dag presenteren en leden te werven. Van 10.00 – 17.00 uur zal ook onze tennisvereniging hierbij aanwezig zijn om meer bekendheid aan onze vereniging te geven en mensen te enthousiasmeren om eens een kijkje te komen nemen op ons mooie park. Dit doen wij o.a. door een service snelheidsmeter te plaatsen, naast een kraam waar flyers over onze vereniging uitgereikt zullen worden met een uitnodiging om tijdens het Parktoernooi (Park4You) naar ons park te komen. Jullie kunnen ons vinden ter hoogte van de ING bank. Andere afdelingen van HBC zullen hier ook te vinden zijn. Wij nodigen iedereen van harte uit om hier met familie, buren en vrienden bij aanwezig te zijn. 

Categorieën