Bloemetjesdag op 4 oktober 2020 gaat niet door.

24 augustus 2020


Bloemetjesdag op 4 oktober 2020 gaat niet door.

Helaas moeten wij de jarenlange traditie van Bloemetjesdag - de bedankdag voor onze vrijwilligers - doorbreken.

Wij vinden dat echt heel jammer, maar het is niet verantwoord in deze Corona-tijd onze grote groep vrijwilligers uit te nodigen voor een gezellig samenzijn, waarbij wij de 1,5 meter afstand niet kunnen garanderen en Corona besmetting op de loer ligt.  

Graag  danken wij alle vrijwilligers hartelijk – ondanks dat de bloemetjesdag niet door kan gaan – voor jullie inzet voor onze mooie club in het afgelopen jaar.

Wij hopen dat we het komende jaar weer op jullie mogen rekenen. Wij gaan ervan uit dat onze vrijwilligers zich kunnen vinden in dit besluit en hopen dat wij volgend jaar op zondag 3 oktober weer Bloemetjesdag mogen vieren.  

Met vriendelijke groeten,

Het bestuur van tennisvereniging HBC  

Nieuwscategorieën